jaqbs lublin

O Nas

Transportem międzynarodowym zajmujemy się od 2010 roku, natomiast nasi Team Leaderzy posiadają bogatsze i dłuższe doświadczenie w branży TSL. Standardy firmy, zasady, którymi się kierujemy są gwarancją najwyższej jakości usług, a także dają pewność wyrozumiałości i szacunku wobec naszych przewoźników i zleceniodawców, uczciwości współpracy i profesjonalizmu w działaniu.

Ogromne, wieloletnie doświadczenie, przeróżne historie oraz problemy, które rozwiązywaliśmy utwierdzają w przekonaniu, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Od początku działalności stale się rozwijamy dostosowując swoje usługi do wymagań rynku, który niezmiernie dynamicznie się zmienia. Wymaga to indywidualnego podejścia do każdego transportu. Do swoich obowiązków podchodzimy z najwyższą dbałością i troską o klienta.

Zajmujemy się transportem i spedycją międzynarodową z najwyższą troską o klienta. Zapewniamy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego z nich.

Nie jesteśmy wielkim molochem transportowym, bezosobowym koncernem logistycznym pełnym obcych twarzy, lecz małym dynamicznym zespołem ludzi z pasją.