jaqbs lublin

Usługi

Specjalizujemy się w transporcie drogowym towarów drobnicowych oraz całopojazdowych.

Usługi świadczymy na terenie całej Europy zapewniając ich najwyższy poziom w oparciu o wyselekcjonowaną grupę przewoźników.

Świadczymy usługi skrojone na miarę potrzeb naszych zleceniodawców.

Wykwalifikowana, kompetentna kadra pracowników to pewność, że realizacja przewozów odbędzie się zgodnie z najwyższymi standardami. W pełni angażujemy się w swoją pracę co przekłada się na rzetelność i wysoką jakość naszych serwisów.

Gwarancją naszych usług jest zespół pracowników posiadających fachową wiedzę praktyczną, analityczną oraz doświadczenie. Dopełnienie stanowi śledzenie transportów 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu.

Stale rozwijamy się i poszerzamy swoją wiedzę, aby zapewnić naszym klientom bezpieczeństwo, optymalizację i dostosować się do, ciągle zmieniających się przepisów oraz wymagań jakże dynamicznego, rynku TSL.

Zdobyte wieloletnie doświadczenie daje pewność, że współpraca z naszą firmą przyniesie obopólne korzyści oraz przyjemną atmosferę.

Wyróżnia nas:

szybkość – dostarczamy towar w systemie ASAP( as soon as possible)

bezpieczeństwo – posiadamy wymagane ubezpieczenia i licencje

profesjonalizm – zatrudniamy doświadczonych spedytorów i zawodowych kierowców

terminowość – dostarczanie przesyłek w wyznaczonych terminach uzgodnionych z klientem w zależności od trasy (ALWAYS ON TIME)