Firma powastała w 2010 roku ale to jedynie ułamek naszego bogatego doświadczenia w branży spedycyjnej. Od początku kierujemy się zasadą PARTNERSTWA BIZNESOWEGO. Dobre partnerstwo to dwustronna relacja oparta na zaufaniu, bezpieczeństwie i wzajemnym wsparciu. Jesteśmy nastawieni na długoterminową współpracę i zrobimy wszystko, aby nie zawieść naszego Partnera. 

Stanowimy doskonale zgrany zespół młodych i dynamicznych ludzi. Nasi spedytorzy wychowali się rzeczywistości cyfrowej. Dlatego szybko i skutecznie potrafią poruszać się w świecie wirtualnym. Wszyscy posiadają ekspercką wiedzę i długoletnie doświadczenie w spedycji międzynarodowej. Potrafią błyskawicznie wyszukać najkorzystniejsze rozwiązanie dla klienta, momentalnie ocenić sytuację i podjąć natychmiastowo decyzję. Bardzo ważnym elementem budowania zaufania są szybkie i terminowe płatności. Jesteśmy mocnym, odpowiedzialnym i stabilnym finansowo partnerem. Naszym absolutnym priorytetem jest opłacanie naszych zobowiązań w terminie.

TABOR

Trzon naszej floty stanowią pojazdy o DMC do 3.5 T. Są to busy plandekowe o pojemności 8 – 10 EPAL, nie starsze niż 3 lata. Spełniające najwyższe standardy ekologiczne. Wszystkie auta są regularnie serwisowane. Wiele z nich jest dodatkowo wyposażonych w windę załadowczą.

WSPIERAMY WAS

Elementem, który wyróżnia nas spośród innych firm z branży spedycyjnej jest wsparcie, które dajemy naszym klientom. Stawiamy na indywidualne podejście, najlepszy serwis i szybki kontakt. Mamy pełną świadomość, że obietnica to obietnica, dlatego absolutnym priorytetem jest terminowość dostawy. Dzięki ciągłemu monitoringowi aut w systemie GPS, nasi spedytorzy dbają, abyś i Ty dotrzymał swojej obietnicy.

Każdy klient otrzymuje dedykowanego opiekuna do kontaktu, który zapewnia wsparcie na każdym etapie realizacji projektu oraz jest zawsze doskonale zorientowany w postępach i bieżącej sytuacji. To daje gwarancję dobrej komunikacji i powoduje, że klient nie jest zmuszany do wielokrotnego tłumaczenia tych samych problemów różnym osobom.
Zawsze interesuje nas Twoja opinia. Jeśli chciałbyś podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi współpracy, kogoś skrytykować lub pochwalić, prosimy – nie wahaj się skontaktować z nami. Możesz napisać na email ( biuro@jaqbs.eu ) lub zadzwonić ( 48 570 112 512 ).
Jeszcze lepszą i bardziej personalną relację z naszymi Klientami, chcemy zapewnić dzięki ciągłej rozbudowie sieci biur na terenie Polski i poza nią.

POZNAJMY SIĘ

Firma Jaqbs jest międzynarodowym dostawcą usług, posiadającym biura oraz oddziały w 4 miastach Polski: Lublin centrala, Warszawa, Słupsk oraz Zielona Góra, świadczącym każdego dnia usługi dla tysięcy klientów. Jaqbs posiada globalny zasięg, ale w codziennej pracy koncentruje się na tym, aby lokalnie być zawsze blisko potrzeb i oczekiwań swoich klientów.
Wyróżniamy się na tle konkurencji wyznaczając trendy rynkowe w zakresie jakości obsługi Klienta oraz serwisu

ZAUFALI NAM